021-88231136

اخبار

لاغری با کویتیشن ، لاغری با آر اف ، لاغری با دستگاه وکیوم

 
نمایش در هر صفحه
20 5 98
لاغری موضعی با روش مزوتراپی

این روزها لاغری موضعی با روش مزوتراپی در کنار روشهای دیگری مثل استفاده از دستگاه های کویتیشن، آراف، کرایولیپولیز، آر اف وکیوم و ... انجام می گیرد. در این مقاله، متخصص تغذیه توضیحات لازم را در مورد نحوه استفاده، عوارض احتمالی و میزان اثرگذاری این روش می دهد.

16 5 98
لاغری موضعی با روش کرایولیپولیز توسط متخصص تغذیه

این روزها از کرایولیپولیز برای لاغری موضعی نواحی مختلف مثل شکم، پهلو، ران، بازو و... زیرنطر متخصص تغذیه استفاده می شود. در این روش برای از بین بردن سلولهای چربی از دمای انجماد استفاده می کنند. توضیحات کامل را در مقاله مطالعه کنید.

18 4 98
لاغری موضعی با کویتیشن

لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن یکی از روشهای موثر برالی کاهش سایز در ناحیه ای از بدن مثل شکم، پهلو یا ران می باشد. به خصوص افرادی که سلولیت دارند و با رژیم غذایی و ورزش نتوانستند به نتیجه دلخواه برسند استفاده از این دستگاه غیرتهاجمی می تواند به آنها کمک کند. در این مقاله نکات کلی در مورد استفاده از این دستگاه توسط متخصص تغذیه شرح داده می شود.

28 5 97
باید ها و نباید ها در رابطه با استفاده از دستگاه Vacuum

با کشیده شدن بافت داخل حفره رولروکیوم و استفاده از یک روش پالسی شما به بدن بیمار کمک می کنید تا مایع لنف را برای فیلتر شدن به گره های لنفی نزدیکتر کند و همچنین با حرکت رولر بر روی بافت ,باعث عمل ماساژ اضافه و کوچک تر شدن سایز سلول های چربی شده و درنهایت باعث بهبود وضعیت بدن و تناسب اندام می شود.