021-88279151

دستگاه وکیوم

رژیم درمانی ، لاغری موضعی ، لاغری با کویتیشن ، لاغری با آر اف


دستگاه Vacuum

دستگاه وکیوم

در صورت استفاده ی درست وکیوم ساکشن, درمانی ملایم و موثر و بسیار آرامبخش است, بطوریکه بیمار در هنگام انجام این درمان احساس خواب آلودگی میکند. تنها قانون استفاده از وکیوم این است که باید روی غدد لنفاوی کار شود تا توانایی تخلیه ی طبیعی سیستم لنفاوی را تقویت کند.

وکیوم در صورت ترکیب با روشهای درمانی دیگر نیز موثر است یا به تنهایی میتواند استفاده شود و در ظاهر پوست پس از یک دوره درمان نتایج خوبی دیده میشود.این روش بر روی قسمت های دیگر بدن نیز موثر است که اصول آن یکسان بوده ولی کاپ ها بزرگتر میباشد.

 جریان وکیوم

وکیوم تراپی روی صورت یا بدن به عنوان یک نوع درمان مکانیکی طبقه بندی میشود که با یک یکروکنترلرفرکانس, زمان و شدت پالس های وکیوم آن تنظیم میشود و هیچ جریان الکتریکی از بدن عبور نمیکند.

 مکانیسم عمل وکیوم:

با کشیده شدن بافت داخل حفره ی رولر وکیوم و استفاده از یک روش پالسی , شما به بدن بیمار کمک میکنید تا مایع لنف را برای فیلتر شدن به گره های لنفی نزدیک تر کنید. همچنین با حرکت رولر بر روی بافت باعث اعمال ماساژ اضافی و کوچک شدن سایز سلول های چربی, شده و در نهایت باعث بهبود وضعیت بدن و تناسب اندام میشود.

 اثرات وکیوم:

تقویت جریان لنفاوی
کمک به حذف انسداد پوست
تحریک فعالیت غدد در یک پوست خشک
کمک به رفع سموم و مواد زائد
افزایش فعالیت سلولی
کوچک شدن سایز سلول های چربی و تناسب اندام
کمک به درمان سلولیت
درمان سلولیت به وسیله وکیوم:

یکی از مراحل درمان سلولیت به وسیله وکیوم می باشد.

اثرات وکیوم تاریخچه ای دارد که موجب گسترش کاربرد آنها در اندیکاسیون های گوناگونی غیر از سلولیت گردیده است. بطور مثال از اعمال ماساژ بوسیله سیستم وکیوم در نقاط طب سوزنی میتوان برای ایجاد Relaxation وتسکین بسیاری از درد ها استفاده نمود و یا از اثر افزایش جریان خون مویرگی آنها میتوان برای درمان بسیاریی از مشکلات مانند درمان آسیب های ورزشی, کمک به جذب مواد از طریق پوست و … بهره جست.

در درمانگاه کیمیاگر این روش درمانی همراه با کویتیشن و آراف جهت رفع سلولیت و رفع چاقی های موضعی به خصوص در ناحیه ران استفاده می شود
تلفن تماس: 44172220-44170780
09194820425

Search