021-88231136

مقاله ها

ارائه راهکارهای مناسب برای درمان چاقی ، نوین ترین رژیم های غذایی

 
نمایش در هر صفحه
9 8 97
ویژگی های رژیم لاغری سالم

رژیم لاغری به معنای اعمال محدودیت های شدید و محروم شدن از غذاهای مورد علاقه نیست. ویژگی های یك رژیم غذایی سالم از دید دکتر تغذیه بدین شرح است

9 8 97
سیر تا پیاز عملکرد بدن ما در ۲۴ ساعت

تاثیر خواب در لاغری به حدی است که یک دکتر تغذیه معتقد است افرادی که اول صبح برای صرف صبحانه بیدار نمی شوند بیشتر از بقیه در خطر ابتلا به چاقی و دیگر بیماری ها هستند.

28 7 97
ارائه رژیم لاغری گیاه خواری

کم عارضه ترین رژیم لاغری ، رژیم گیاه خواری است . که علاوه بر کنترل کالری همه ی نیاز های غذایی انسان را تامین خواهد کرد.

17 7 97
تغذیه شاغلین از دیدگاه دکتر تغذیه

اگر کارمند هستید با یک دکتر تغذیه شورت کنید و بیشتر به تغذیه خود توجه کنید ممکن است در طول روز آنقدر مشغول باشید که نیازهای بدن خود را تامین نکید و به سلامتیتان آسیب بزنید.

17 7 97
ارائه رژیم لاغری در دوران شیردهی

در دوران شیر دهی فقط به نوزادتان فکر کنید و مطمئن باشید که دکتر تغذیه با ارائه رژیم لاغری به کمک شما خواهد آمد تا در آینده به وزن ایده آل خود برسید

17 7 97
لاغری موضعی شکم و پهلو

لاغری شکم و پهلو ما را به سمت کلمه ی لاغری موضعی می برد. اما براستی لاغری موضعی امکان وقوع دارد یا افسانه ای بیش نیست؟

17 7 97
لاغری موضعی با ورزش

اگر به قصد لاغری موضعی به سراغ دکتر تغذیه می روید و حتی بعد از ارائه رژیم لاغری توسط پزشک باز هم به نتیجه ی مطلوب نرسیدید احتمالا یکی از قطعات پازل را نچیده اید.

5 6 97
درمان سلولیت

پوست پرتقالی یا به اصلاح سلولیت عارضه ای شایع بین بانوان است. بهترین راه درمان سلولیت مشورت با متخصص تغذیه می باشد.با ما همراه باشید تا راه های درمان خانگی سلولیت را مرور کنیم.

10 5 97
تعیین جنسیت جنین با تغذیه (پسر دار شدن)

این برنامه غذایی بر اساس مصرف چهار نوع املاح معدنی سدیم ، پتاسیم ، کلسیم و منیزیم می باشد به طوریکه برای دختردار شدن، زن باید تا آنجا که می تواند از مواد غذایی حاوی کلسیم و منیزیم استفاده کند. و برای پسردار شدن مصرف مقدار زیادی سدیم و پتاسیم توصیه می شود.

10 5 97
تعیین جنسیت با تغذیه (دختردارشدن)

برای دختردار شدن، رژیم غذایی زن باید از مواد غذایی حاوی کلسیم و منیزیم استفاده کند. و برای پسردار شدن مصرف مقدار زیادی سدیم و پتاسیم توصیه می شود.