021-88231136

رژیم آنلاین دکتر مرادی

لاغری شکم و پهلو 

رژیم آنلاین و اینترنتی دکتر مرادی  وجود مشغله های زندگی و ترافیک در کلان شهرها و نداشتن وقت کافی و یا عدم امکان مراجعه افراد از شهرستان ها، باعث شد اقدام به راه اندازی مشاوره آنلاین غیرحضوری کنیم. در این راستا، تیم کلینیک تغذیه و تناسب اندام دکتر مرادی قسمت رژیم اینترنتی و غیرحضوری را برای تسهیل در حال مراجعین محترم فراهم کرده است، تا سبب صرفه جویی در وقت و زمان شما شود.
برای دریافت رژیم اینترنتی عجله نکنید و قبل از اینکه متخصص تغذیه خود را انتخاب کنید، بیوگرافی و نظر افرادی که تحت نظر دکتر تغذیه موردنظر رژیم غذایی گرفته اند را مطالعه کنید .
دکتر معصومه مرادی، متخصص تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه تهران که از سال 1385 فعالیت مشاوره تغذیه و رژیم درمانی داشته اند. شما می توانید نظرات کاربران و کسانی که از خانم دکتر مرادی مشاوره و رژیم غذایی دریافت کرده اند را در سایتهای اجتماعی زیر مطالعه کنید:

نظرات کاربران سایت دکترساینا در مورد رژیم های غذایی دکتر معصومه مرادی


نظرات کاربران سایت دکتریاب در مورد رژیم های غذایی دکتر معصومه مرادی
خدماتی که در رژیم آنلاین و غیر حضوری ارائه می شود ؟
  1. تنظیم رژیم غذایی با توجه به شرایط شما:  در برنامه غذایی که توسط دکتر تغذیه شخصا تنظیم می شود شرایط فعلی شما، سلیقه های غذایی، سابقه رژیم های گذشته، سابقه بیماریها و در عین حال اصول تغذیه صحیح در نظر گرفته می شود. این رژیم تنها بر اساس محدودیت کالری نیست و تعادل دریافت گروههای غذایی در نظر گرفته می شود تا فرد در عین حال که کاهش وزن دارد دچار کمبودهای مواد مغذی نشود و کاهش وزنی سالم داشته باشند.
  2. افرادی که در اثر رژیم های مختلف ( مخصوصا رژیمهای غیر اصولی مثل رژیم کانادایی، رژیم 3 روزه و ... )دچار استپ وزن شده باشند با توجه به رژیمهایی که توسط متخصص تغذیه تنظیم می شود می توانند دوباره کاهش وزن داشته باشند و مابقی وزن اضافه خود را اصولی کم کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رژیم کاهش وزن دکتر مرادی کلیک کنید.رژیمهای غذایی که می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی از دکتر مرادی دریافت کنید:
  • رژیم غذایی کاهش وزن
  • رژیم غذایی افزایش وزن
  • رژیم دوران بارداری یا دوران شیردهی
  •  رژیم کودکان و نوجوانان
  • رژیم ورزشکاران
  •  رژیم غذایی در بیماریهای مختلف مثل دیابت، فشار خون، کبدچرب ، بیماریهای کلیوی و ...

در صورتی که رژیم کاهش یا افزایش وزن مدنظر شما باشد، رژیم به صورت هفتگی برای شما تنظیم می شود و بعد از 2 هفته مقدار کاهش یا افزایش وزن شما توسط تیم درمانی دکتر مرادی پیگیری می شود. از آنجایی که بدن انسان بسیار هوشیار است و بعداز 2 هفته متابولیسم بدن تغییر می کند  و به اصطلاح بدن به رژیم عادت می کند و رژیم غذایی باید تغییر کند در نتیجه رژیم غذایی جدید برای شما تنظیم می شود تا بتوانید کاهش یا افزایش وزن مناسب را در هفته های بعد هم داشته باشید.

چه مقدار کاهش وزن با رژیمهای اصولی توصیه می شود؟
هنگامی که تصمیم به کاهش وزن می گیرید واقعا از خود بپرسید به دنبال چه هستید؟ به فکر آب کردن چربی های اضافی بدن خود هستید یا فقط به فکر عدد ترازو هستید که عدد پایین تری را نشان دهد؟
در یک رژیم اصولی که بین 5/0 تا 1 کیلو در هفته وزن کم می شود حدود 85-75% از وزن کاسته شده را چربی و 25-15% آن را توده بدون چربی تشکیل می دهد. ولی وقتی که شدت کاهش وزن بیشتر از 1 کیلو در هفته شود مطمئن باشید درصد آب و عضله ای که از دست می دهید خیلی بیشتر از چربی است. پس فوایدی که قرار است با کاهش وزن به دست بیاورید مسلما به دست نخواهید آورد.
در نتیجه منطقی فکر کنید و فقط به فکر کم کردن ارقام ترازو نباشید، سالم و اصولی وزن کم کنید، حتما در کنار رژیم غذایی اصولی که دریافت می کنید برنامه ورزشی هم قرار دهید تا حداقل کاهش عضله و حداکثر کاهش چربی را داشته باشید .
نحوه دریافت رژیم آنلاین و غیرحضوری
برای این منظور شما به شماره 09194820425 در واتس آپ یا تلگرام پیغام بگذارید. مشخصات کامل طی فرم و پرونده ای که برای شما ارسال می شود از شما گرفته شده و رژیم توسط خانم دکتر معصومه مرادی با توجه به شرایط فعلی و سوابق بیماری و رژیم های گذشته شما تنظیم می گردد.
در این روش شما مستقیما با خانم دکتر مرادی در ارتباط هستید و سوالات خود را می پرسید.
شماره تلفن رژیم غیرحضوری
09194820425
لطفا در
واتس آپ پیام بگذارید.


مطالب مرتبط:
رژیم غذایی با روش دکتر مرادی
انواع رژيم لاغری مورد استفاده در دنیا
لاغری موضعی با دستگاه