021-88231136

رژیم آنلاین دکتر مرادی

ویتامین D-دکتر مرادی

رژیم آنلاین و غیرحضوری دکتر مرادی


رژیم لاغری دکتر مرادی

  وجود مشغله های زندگی و ترافیک در کلان شهرها و نداشتن وقت کافی و یا عدم امکان مراجعه افراد از شهرستان ها، باعث شد اقدام به راه اندازی مشاوره آنلاین غیرحضوری کنیم. در این راستا، تیم کلینیک تغذیه و تناسب اندام دکتر مرادی قسمت رژیم اینترنتی و غیرحضوری را برای تسهیل در حال مراجعین محترم فراهم کرده است، تا سبب صرفه جویی در وقت و زمان شما شود.
برای دریافت رژیم اینترنتی عجله نکنید و قبل از اینکه دکتر خود را انتخاب کنید، بیوگرافی و نظر افرادی که تحت نظر وی، رژیم غذایی دریافت کرده اند را مطالعه کنید .
دکتر معصومه مرادی، متخصص تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه تهران که از سال 1385  در زمینه مشاوره تغذیه و رژیم درمانی فعالیت داشته اند. شما می توانید نظرات تعدادی از کاربران و افرادی که از ایشان رژیم غذایی دریافت کرده اند را در سایتهای اجتماعی زیر مطالعه کنید:
 
نظرات کاربران سایت دکترساینا در مورد رژیم های غذایی دکتر معصومه مرادی

نظرات کاربران سایت دکتریاب در مورد رژیم های غذایی دکتر معصومه مرادیرژیم آنلاین دکتر مرادی

خدماتی که در رژیم آنلاین و غیر حضوری ارائه می شود ؟
1- تنظیم رژیم غذایی با توجه به شرایط شما: در برنامه غذایی که توسط دکتر تغذیه شخصا تنظیم می شود شرایط فعلی شما، سلیقه های غذایی، سابقه رژیم های گذشته، سابقه بیماریها و در عین حال اصول تغذیه صحیح در نظر گرفته می شود. این رژیم تنها بر اساس محدودیت کالری نیست و تعادل دریافت گروههای غذایی در نظر گرفته می شود تا فرد در عین حال که کاهش وزن دارد دچار کمبودهای مواد مغذی نشود و کاهش وزنی سالم داشته باشند.
2- افرادی که در اثر رژیم های مختلف ( مخصوصا رژیمهای غیر اصولی مثل رژیم کانادایی، رژیم تک خوری، رژیم 7 روزه و ... )دچار استپ وزن شده باشند با توجه به رژیمهایی که توسط ایشان تنظیم می شود می توانند دوباره کاهش وزن داشته باشند و مابقی وزن اضافه خود را اصولی کم کنند.
3- رژیم های غذایی برای افزایش وزن در افراد لاغر
4- بیماران و کسانی که در شرایط خاص هستند و نمی توانند حضوری به مطب مراجعه کنند.

 
رژیم آنلاین

رژیمهای غذایی که می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی از دکتر مرادی دریافت کنید:
  • رژیم غذایی کاهش وزن
  • رژیم غذایی افزایش وزن
  • رژیم دوران بارداری یا دوران شیردهی
  •  رژیم کودکان و نوجوانان
  • رژیم ورزشکاران
  •  رژیم غذایی در بیماریهای مختلف مثل دیابت، کبدچرب ، بیماریهای کلیوی و ...
 

مطالعه بیشتر: آشنایی با رژیم کاهش وزن دکتر مرادی


در صورتی که رژیم کاهش یا افزایش وزن مدنظر شما باشد، رژیم به صورت هفتگی برای شما تنظیم می شود و بعد از 2 هفته مقدار کاهش یا افزایش وزن شما توسط تیم درمانی دکتر مرادی پیگیری می شود. از آنجایی که بدن انسان بسیار هوشیار است و بعداز 2 هفته متابولیسم بدن تغییر می کند  و به اصطلاح بدن به رژیم عادت می کند و رژیم غذایی باید تغییر کند در نتیجه رژیم غذایی جدید برای شما تنظیم می شود تا بتوانید کاهش یا افزایش وزن مناسب را در هفته های بعد هم داشته باشید.

چه مقدار کاهش وزن با رژیمهای اصولی توصیه می شود؟
هنگامی که تصمیم به کاهش وزن می گیرید واقعا از خود بپرسید به دنبال چه هستید؟ به فکر آب کردن چربی های اضافی بدن خود هستید یا فقط به فکر عدد ترازو هستید که عدد پایین تری را نشان دهد؟
در یک رژیم لاغری اصولی که بین 0/5 تا 1 کیلو در هفته وزن کم می شود حدود 85-75% از وزن کاسته شده را چربی و 25-15% آن را توده بدون چربی تشکیل می دهد. ولی وقتی که شدت کاهش وزن بیشتر از 1 کیلو در هفته شود مطمئن باشید درصد آب و عضله ای که از دست می دهید خیلی بیشتر از چربی است. پس فوایدی که قرار است با کاهش وزن به دست بیاورید مسلما به دست نخواهید آورد.
در نتیجه منطقی فکر کنید و فقط به فکر کم کردن ارقام ترازو نباشید، سالم و اصولی وزن کم کنید، حتما در کنار رژیم غذایی اصولی که دریافت می کنید برنامه ورزشی هم قرار دهید تا حداقل کاهش عضله و حداکثر کاهش چربی را داشته باشید .

رژیم اینترنتی دکتر مرادی


نحوه دریافت رژیم آنلاین و غیرحضوری

برای این منظور با کلیک بر روی آیکون زیر به صفحه دریافت رژیم غذایی غیرحضوری وارد می شوید. پس از انتخاب رژیم مورد نظر ثبت نام کنید. مشخصات کامل خود را با پاسخ به سوالات پرونده برای دکتر مرادی ارسال می کنید و طی 48 ساعت کاری، رژیم غذایی توسط دکتر معصومه مرادی با توجه به شرایط فعلی و سوابق بیماری و رژیم های گذشته شما تنظیم می گردد.
در این سایت، شما مستقیما با خانم دکتر مرادی در ارتباط هستید و سوالات خود را می پرسید.


رژیم آنلاین

مطالب مرتبط:
آشنایی با دستگاه های لاغری موضعی
انواع رژيم لاغری رایج در دنیا