021-88231136

لاغری موضعی با دستگاه

دکتر معصومه مرادی-دکترای تخصصی تغذیه و رژیم درمانی

لاغری موضعی با دستگاه لاغری موضعی آراف، کویتیشن و اندرمولوژی

اگر با هدف لاغری موضعی به دنبال رژیم لاغری هستید احتمال اینکه با مشقت زیاد باز هم به طور صد در صد به نتیجه ی دلخواه نرسد بسیار زیاد است. اگر از تجمع چربی در مناطقی از بدنتان مانند شکم ، ران ، پهلو ، باسن و یا بازوهایتان رنج می برید بهترین راه برای رهایی از چاقی های موضعی در شما استفاده از دستگاه لاغری موضعی است .
شما می توانید با استفاده از دستگاه لاغری موضعی چربی های تجمع یافته در اندام های مختلف بدنتان را از بین برده و اندامی ایده آل و متناسب داشته باشید .
لاغری موضعی با دستگاه به دلیل انقباض عضلات، کلاژن سازی پوست را تحریک کرده و به جوان سازی آن کمک می کند.
یکی از عارضه هایی که اگثر بانوان با آن دست به گریبان هستند معضل سلولیت یا پوست پرتقالی است که در ادامه بیشتر درباره ی آن توضیح خواهیم داد.


لاغری موضعی با دستگاه 

سلولیت چیست؟


 

سلولیت تجمع بدشکل چربی ها بوده که باعث می شود ظاهر پوست به شکل پنیر دلمه شده یا پوست پرتقال به نظر بیاید و عمدتا در نواحی ران ها و شکم پدیدار می شود.
سلولیت در بدن تعداد زیادی از خانم ها و درصد کمتری از آقایان به خصوص در ناحیه ران ها دیده می شود. سلولیت در ابتدا محدود و بی خطر است ولی در مراحل پیشرفته این بیماری رنج آور بوده و ضمن تاثیر در شکل فیزیکی اندام با اختلال گردش خون همراه است.

 
سلولیت

عوارض شکل گیری سلولیت

تجمع چربی در سلولهای چربی
کاهش و توقف تخلیه لنفی و جریان خون مویرگی
افزایش مواد زائد و سمی حاصل از متابولیسم
کاهش متابولیسم و تبادلات حیاتی
افزایش ادم بافتی و فیبروزه شدن بافت همبند


بنابراین سلولیت به تنهایی با رژیم درمانی برطرف نمی گردد.
 

درمان سلولیت


برای درمان سلولیت باید جریان خون مویرگی در موضع افزایش داده شود.
آب و مواد سمی زائد بوسیله درناژ لنفی از موضع خارج گردد.
متابولیسم از طریق اکسیژن رسانی افزایش یابد.
سایز سلول های چربی کوچک شود.
با تحریک فیبرها, خاصیت الاستیسیته بافت همبند باز گردانده شود.
امروزه دستگاههای غیر تهاجمی برای درمان سلولیت به کار می روند.

اگر تحت نظر دکتر تغذیه باشید با توجه به شرایط شما یکی از سه روش زیر را برای درمان سلولیت به شما پیشنهاد می دهد .
 

درمان رادیوفرکوئنسی یا آر اف (RF)

دستگاه آر اف با گرم نمودن سلول های چربی سبب شکسته شدن بافت همبند و لاغری موضعی می شود. این فرایند در کنار پیروی از رژیم لاغری موجب کوچک شدن بافت های چربی و کاهش سایز اندام هایی از بدن مثل شکم ، پهلو ، باسن و ... که دچار چاقی موضعی هستند، می شود.
 

 دستگاه کویتیشن

 
دستگاه لاغری کویتیشن ، تکنیکی است مشابه سونوگرافی. امواجی که ساتع می شود موجب در هم شکستن سلول های چربی شده و این از هم گسستگی باعث دفع چربی و آب درون سلولی از طریق سیستم لنفاوی و ادرار می گردد.
این دستگاه چربی تری گلیسیرید را به گلیسرول و اسید های چرب تبدیل می کند و ورود گلیسرول به درون خون سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد.
 

اندرمولوژی یا دستگاه وکیوم لاغری

 
این دستگاه با تحریک سیستم گردش خون و سیستم لنفاوی و بازسازی بافت همبند ،موجب چربی سوزی ، سم زدایی بدن و در نهایت جوان سازی پوست می شود .در نهایت با استفاده از این دستگاه پوستی جوان و زیبا و اندامی لاغر و متناسب پیدا خواهید نمود.

در ویدئو زیر دکتر مرادی در مورد لاغری موضعی با  دستگاه های لاغری موضعی و اینکه آیا با رژیم غذایی می توان لاغری موضعی داشت یا خیر را توضیح می دهد.

 در کلینیک تغذیه و تناسب اندام دکتر مرادی، دستگاه کویتیشن، لاغری موضعی با دستگاه RF و وکیوم آراف جهت لاغری موضعی و درمان سلولیت استفاده می شود

تلفن مطب دکتر مرادی در گیشا:

88279151
09194820425

موضوعات مرتبط با لاغری موضعی با دستگاه را مطالعه کنید.
لاغری موضعی با دستگاه RF
لاغری موضعی با کویتیشن