021-88231136

لاغری موضعی با ورزش

خلاصه

اگر به قصد لاغری موضعی به سراغ دکتر تغذیه می روید و حتی بعد از ارائه رژیم لاغری توسط پزشک باز هم به نتیجه ی مطلوب نرسیدید احتمالا یکی از قطعات پازل را نچیده اید.

17 7 97


 
اگر به قصد لاغری موضعی به سراغ دکتر تغذیه می روید و حتی بعد از ارائه رژیم لاغری توسط پزشک باز هم به نتیجه ی مطلوب نرسیدید احتمالا یکی از قطعات پازل را نچیده اید.
همچنان که وزن‌تان کمتر می‌شود و با توصیه های دکتر تغذیه پیش می روید روی افزایش فعالیت‌های ورزشی بیشتر تمرکز کنید. ادامه‌ی این روند و داشتن یک زندگی پرتحرک می‌تواند به مهم‌ترین بخش لاغری موضعی تبدیل شود.
بهترین ورزش برای لاغری موضعی ران یا چربی‌های لگن و شکم انجام ورزش‌های هوازی است. ورزش‌های هوازی به ورزش‌هایی گفته می‌شود که برای مدت حداقل ۲۰ دقیقه ضربان قلب شما را به ۶۵ تا ۸۰ درصد حداکثر ظرفیتش می‌رسانند.


بهترين زمان انجام تمرينات هوازی برای لاغری موضعی


 بهترين زمان انجام تمرينات هوازی صبح ناشتا يا بعد از تمرينات با وزنه مي باشد به علت اينكه در اين زمان قند خون در پايين ترين حد خود قرار داشته و بدن مجبور به استفاده از بافت چربي براي تامين سوخت خود مي باشد.
توجه داشته باشيد در تمرينات هوازي ضربان قلب بايد بين ٦٥٪ تا ٨٠٪ ماكزیمم ضربان قلب خودتان باشد كه در بازه انجام تمرينات هوازي قرار گيرد. توصيه ميشود حداقل مدت انجام تمرينات هوازي ٢٠ دقيقه باشد.

 

چگونه در زمان بی‌حوصلگی انگیزه ورزش کردن پیدا کنیمDr. Nutritionهمه کسانی که ورزش می‌کنند، می‌دانند که گاهی اوقات بی‌حوصلگی و کسل بودن مجال ورزش کردن را نمی‌دهد. هر چقدر که با انگیزه، فعال و عاشق ورزش باشید، چنین شرایطی برای شما پیش خواهد آمد. آنچه که شما در این شرایط انتخاب می‌کنید می‌تواند میزان آمادگی جسمانی شما و یا پس رفت در این زمینه را رقم بزند.
در این شرایط می‌توان خود را به صورت‌ها و راه‌های مختلف ترغیب کرد تا هر طور که شده و هر میزانی که شده ورزش را انجام داد.


راهکار های لاغری موضعی با ورزش


1- هر طور که شده ورزش کنید، اما به خود فشار نیاورید. فرق زیادی بین ورزش نکردن و ورزش سبک انجام دادن وجود دارد. هنگامی که حوصله ندارید فکر این که ورزش شدید انجام بدهید و فعالیت زیادی داشته باشید باعث می‌شود که اصلا فعالیتی نکنید و ورزش کردن در آن حالت را غیر ممکن بدانید. هنگامی که در این حالت هستید ورزش سبک انجام دهید و خود را برای این کار سرزنش و قضاوت نکنید. اگر از ابتدا می دانید که در حال حاضر می‌توانید ورزش سبک انجام دهید و نمی‌توانید ورزش سنگین بکنید، با خود مخالفت نکنید. با این کار شما عادت خود را ترک نکرده‌اید، تا حدودی ورزش کرده اید و هم‌چنان نتیجه‌ را خواهید دید.

برای مثال: اگر در یک روز خاص باید ورزش هوازی مثلا دو انجام دهید، اما نمی‌توانید یا اصلا حوصله ندارید، پیاده روی سبک انجام دهید. اگر باید ورزش قدرتی انجام دهید، تعداد کمتری حرکات را تکرار کنید یا وزنه کمتری بزنید.

2- بر روی قسمت‌های ورزش که برایتان جذاب است ، متمرکز شوید. برای مثال به یاد بیاورید که هنگام اتمام ورزش چه حس خوبی دارید و چقدر انرژی می‌گیرید. ضمنا می‌توانید بر روی حرکاتی که دوست دارید نیز متمرکز شوید و آنها را انجام دهید.

3- یک لیست از موسیقی‌هایی که شما را به ورزش ترغیب می‌کنند، تهیه کنید. یک فایل از این آهنگ‌ها را تهیه کنید و زمان ورزش به آنها گوش دهید تا انگیزه پیدا کنید. بررسی‌ها نشان داده که این روش در تشویق به ورزش بسیار موثر است، به خصوص در ورزش‌های هوازي

4- به یک تیم ورزشی بپیوندید. اگر در یک تیم باشید، هنگامی که حوصله ورزش ندارید به این قضیه فکر خواهید کرد که از دیگران عقب می‌افتید و نمی‌توانید موفق شوید. همه ورزشکاران حتی ورزشکاران حرفه‌ای زمانی احساس می‌کنند که حوصله ورزش کردن را ندارند، اما آنهایی موفق می‌شوند که در هر شرایطی خود را به باشگاه برسانند و تمرین روزانه خود را انجام دهند.Slimming facial

 

مواد غذایی برای جلوگیری از لاغر شدن صورت در اثر ورزش


یکی از مشکلاتی که اکثرافراد دارند این است، علیرغم پیروی از ارائه رژیم لاغری توسط دکتر تغذیه و ورزش مداوم با اولین صحنه ای که مواجه می شوند صورت لاغر است . از این رو بیشتر به دنبال راه هایی مثل
لاغری موضعی با دستگاه RF  می روند.
در اینجا راهکارهایی ارائه می دهیم تا از لاغر شدن یکباره ی صورت جلوگیری کنید.

١. سالاد کاهو و جوانه گندم قبل از خواب مصرف کنید
٢. از هویج پخته شده استفاده کنید
٣. سیب زمینی پخته شده بعد از تمرینات فراموش نشود
٤. از سبزیجات هم به صورت خام و در غذاهایتان استفاده کنید
٥. از آجیل ها در طول روز کمک بگیرید
٦. نوشیدن آب یکی از اصلی ترین عامل جلوگیری از لاغری صورت است


 

دیدگاه کاربران
(مورد نیاز)
(مورد نیاز)