021-88231136

دستگاه کویتیشن

رژیم لاغری ، لاغری موضعی ، لاغری با کویتیشن ، لاغری با آر اف


دستگاه کویتیشن
انباشتگی چربی ها در نقاط مختلف بدن تحت فرایند چاقی عارضه ای ایجاد می کند که درمان سلولیت راه حل آن است, دسترسی بدن از طریق خون و لنف برای مصرف آنها را حتی تحت ورزش و رژیم درمانی به شدت محدود می کند. به همین دلیل بسیاری از درمان های لاغری و تناسب اندام به دنبال در هم شکستن این انباشتگی هستند.


دستگاه کویتیشن چگونه کار می کند؟

دستگاه کویتیشن با تولید امواج اولتراسونیک که فرکانس پایین و شدت بالایی دارند ، در بافت چربی لرزش ایجاد می کنند و با ایجاد فشار در این بافت، حباب هایی در بافت چربی ایجاد می کنند. فشار ناشی از حباب های ایجاد شده و نیز لرزش، باعث پاره شدن غشای سلول های چربی شده و نهایتا منجر می شود که چربی آزاد شده وارد رگهای لنفاوی و عروق خونی شوند، و در نهایت چربی ها و تری گلسیریدها طی فرآیندهای متابولیک طبیعی بدن از موضع درمان تخلیه و مصرف یا دفع می شوند.

این اثرات تحت آزمایشات کلینیکی و مطالعات علمی به اثبات رسیده و تایید شده اند. بطوریکه حتی بعد از یک جلسه درمان همراه با درناژ لنفی, کاهش قابل توجهی در اندازه دور کمر ثبت شده است.

 

کاربرد دستگاه کویتیشن

این سیستم به دلیل قدرت منحصر به فردی که در درهم شکستن توده های چربی دارند لذا در درمان سلولیت و لاغری موضعی شکم و پهلو و کاهش چربی های انباشته شده در نقاط مختلف بدن از جمله دور کمر , شکم, باسن, داخل و بیرون ران ها و به طور کلی ایجاد تناسب اندام توسعه روز افزونی را تجربه می کنند.

 

عوارض احتمالی دستگاه کویتیشن

درمان با سیستم های کاویتاسیون (cavitation)  عوارض خاصی را به دنبال ندارد مگر در موارد عدم رعایت پروتکل های درمانی نظیر:

1. سوختگی در اثر گرمای بسیار زیاد موضع درمان به دلیل تماس طولانی مدت پروب با یک قسمت از موضع که در صورت تبحر اپراتور و نظارت پزشک این اتفاق نمی افتد.

2.  بالا رفتن تری گلسیرید و کلسترول خون به دلیل عدم رعایت اصول درمان مانند عدم دقت در:
زمان - تعداد - فاصله جلسات درمانی و انجام ورزش بعد از کار با دستگاه، رعایت رژیم غذایی به خصوص قبل و بعد از کار با دستگاه و …

 

بهترین بیماران کاندید کاویتاسیون چه کسانی هستند؟

بیماران سنین 25 تا 55 بهترین کاندید هستند. به شرط انتخاب درست بیمار و اجرای صحیح درمان, کاهش قابل توجهی در سایز, بعد از اولین جلسه قابل انتظار است.

 

ویژگی های سیستم کویتیشن (cavitation)
cavitation device

1. درمان بدون نیاز به بیهوشی و غیر تهاجمی
2. آسان و راحت, بدون درد, بدون ایجاد اسکار
3. اثر بخشی در عین امنیت و سلامت کامل
4. زمان درمان کوتاه(20 الی 30 دقیقه)و نیز زمان بقای اثر درمانی بالا
5. بهره گیری از گزینه های پالس مکانیزه برای راحتی درمان
6. کاربرد متنوع و قابلیت نقل مکان
7. قابلیت درمان چربی های موضعی بازوها, شکم, کمر, بالای ران, داخل ران و پشت ران
 

 

در درمانگاه کیمیاگر این دستگاه همراه با دسنگاه آراف و وکیوم آراف جهت لاغری موضعی استفاده می شود.
با ما تماس بگیرید 
021-44170780
021-44172220
09194820425