021-88231136

مقاله ها

ارائه راهکارهای مناسب برای درمان چاقی ، نوین ترین رژیم های غذایی

 
نمایش در هر صفحه
11 12 98
رژیم فاقد گلوتن برای چه کسانی توسط متخصص تغذیه توصیه می شود؟

رژیم فاقد گلوتن، انتخاب تعداد زیادی از افراد مبتلا به سلیاک یا کسانی است که به دنبال یک رژیم لاغری سالم هستند. تبعیت از یک برنامه غذایی فاقد گلوتن کار ساده‌ای نیست و معایبی نیز به همراه دارد، اما با کمک گرفتن از متخصص تغذیه می‌توان برنامه رژیمی نسبتا کاملی را همراه با بسیاری از مواد مغذی دریافت کرد.

12 11 98
10 رژیم لاغری محبوب در دنیا

تعادل وزن و تناسب اندام یکی از دغدغه های تمامی افرادی است که می خواهند زندگی سالم و در عین حال اندام متناسب و زیبایی داشته باشند. یکی از اصولی ترین راه های رسیدن به تناسب اندام و کاهش وزن مراجعه به متخصص تغذیه و رعایت اصول تعیین شده برای رسیدن به وزن دلخواه می باشد. با ما همراه باشید در معرفی 10 رژیم لاغری محبوب در دنیا.

5 11 98
رژیم ورزشی زیرنظر دکتر تغذیه دکتر مرادی

تمام افرادی که به صورت حرفه ای ورزش می کنند و قصد دارند تا بر روی تناسب اندام خود تمرکز نمایند، می بایست تحت نظر یک دکتر تغذیه از یک رژیم غذایی خوب استفاده نمایند. در این مقاله تلاش شده است تا در خصوص رژیم غذایی ورزشکاران بدنسازی نکات مفیدی ارائه گردد.

24 10 98
6 نکته برای تغذیه سالم و لاغری از دیدگاه دکتر تغذیه

مطمئنا کسی که قصد گرفتن رژیم لاغری دارد حتما باید زیر نظر دکتر تغذیه خوب رژیم غذایی مناسب با توجه به ویژگیهای فردی خود دریافت کند. با این حال یک سری نکات وجود دارد که متخصص تغذیه به تمام کسانی که قصد کاهش وزن دارند توصیه می کند که در زیر به 6 نکته مهم از این نکات اشاره می کنیم.

19 9 98
رژیم آنلاین دکتر مرادی

تغذیه مناسب بخش مهمی از ایجاد سبک زندگی سالم است. رژیم غذایی شما همراه با فعالیت بدنی می تواند به شما در دستیابی و حفظ وزن مناسب، کاهش خطر ابتلا به بیماری های مزمن و سلامت عمومی کمک کند. با دریافت رژیم آنلاین غذایی از دکتر تغذیه می توانید در زمان خود صرفه جویی کرده و از تجربیات بهترین متخصص تغذیه بهره برده و به هدف خود برسید.

25 8 98
رژیم لاغری مدیترانه ای

رژیم مدیترانه ای به عنوان یک رژیم غذایی مناسب جهت سلامت بدنی و سم زدایی مورد استفاده قرار می گیرد و در دراز مدت منجر به لاغری و تناسب اندام دائمی و برگشت ناپذیر می شود.

29 4 98
سیب با خواص درمانی بی شمار

احتمالا از بسیاری از متخصص های تغذیه شنیده اید که خوردن یک عدد سیب در روز شما را از دکتر بی نیاز می کند. این میوه بهشتی دارای خواص بی شماری است که در این مقاله که توسط دکتر مرادی، متخصص تغذیه از دانشگاه تهران، نوشته شده و در مجله غذا به چاپ رسیده است به تعدادی از آنها اشاره شده است.

3 4 98
رژیم غذایی و تعیین جنسیت جنین

خیلی از افراد دوست دارند هم پسر داشته باشند و هم دختر، و با مراجعه به دکتر تغذیه خواهان تعیین جنسیت جنین قبل از بارداری با تغذیه مناسب هستند.

9 8 97
ویژگی های رژیم لاغری سالم

رژیم لاغری به معنای اعمال محدودیت های شدید و محروم شدن از غذاهای مورد علاقه نیست. ویژگی های یك رژیم غذایی سالم از دید دکتر تغذیه بدین شرح است

9 8 97
سیر تا پیاز عملکرد بدن ما در ۲۴ ساعت

تاثیر خواب در لاغری به حدی است که یک دکتر تغذیه معتقد است افرادی که اول صبح برای صرف صبحانه بیدار نمی شوند بیشتر از بقیه در خطر ابتلا به چاقی و دیگر بیماری ها هستند.

28 7 97
ارائه رژیم لاغری گیاه خواری

کم عارضه ترین رژیم لاغری ، رژیم گیاه خواری است . که علاوه بر کنترل کالری همه ی نیاز های غذایی انسان را تامین خواهد کرد.

17 7 97
تغذیه شاغلین از دیدگاه دکتر تغذیه

اگر کارمند هستید با یک دکتر تغذیه شورت کنید و بیشتر به تغذیه خود توجه کنید ممکن است در طول روز آنقدر مشغول باشید که نیازهای بدن خود را تامین نکید و به سلامتیتان آسیب بزنید.

17 7 97
ارائه رژیم لاغری در دوران شیردهی

در دوران شیر دهی فقط به نوزادتان فکر کنید و مطمئن باشید که دکتر تغذیه با ارائه رژیم لاغری به کمک شما خواهد آمد تا در آینده به وزن ایده آل خود برسید

17 7 97
لاغری موضعی شکم و پهلو

لاغری شکم و پهلو ما را به سمت کلمه ی لاغری موضعی می برد. اما براستی لاغری موضعی امکان وقوع دارد یا افسانه ای بیش نیست؟

17 7 97
لاغری موضعی با ورزش

اگر به قصد لاغری موضعی به سراغ دکتر تغذیه می روید و حتی بعد از ارائه رژیم لاغری توسط پزشک باز هم به نتیجه ی مطلوب نرسیدید احتمالا یکی از قطعات پازل را نچیده اید.

5 6 97
درمان سلولیت

پوست پرتقالی یا به اصلاح سلولیت عارضه ای شایع بین بانوان است. بهترین راه درمان سلولیت مشورت با متخصص تغذیه می باشد.با ما همراه باشید تا راه های درمان خانگی سلولیت را مرور کنیم.

10 5 97
تعیین جنسیت با تغذیه (دختردارشدن)

برای دختردار شدن، رژیم غذایی زن باید از مواد غذایی حاوی کلسیم و منیزیم استفاده کند. و برای پسردار شدن مصرف مقدار زیادی سدیم و پتاسیم توصیه می شود.

10 5 97
تعیین جنسیت جنین با تغذیه (پسر دار شدن)

این برنامه غذایی بر اساس مصرف چهار نوع املاح معدنی سدیم ، پتاسیم ، کلسیم و منیزیم می باشد به طوریکه برای دختردار شدن، زن باید تا آنجا که می تواند از مواد غذایی حاوی کلسیم و منیزیم استفاده کند. و برای پسردار شدن مصرف مقدار زیادی سدیم و پتاسیم توصیه می شود.